Velodromi

Im Freien Anlage
218 Parkplätze • €€
 
8 Bewertungen
Diese Anlage bewerten
Mäkelänkatu 70
Helsingfors, Nyland 00520, FI
+358 9 3101691
Velodromi
Mäkelänkatu 70
Helsingfors, Nyland 00520, FI
+358 9 3101691
Im Freien Anlage
Velodromi
Mäkelänkatu 70
Helsingfors, Nyland 00520, FI
Velodromi
Enter:
--
--

Exit:
--
--

Reservierungsdetails
Velodromi
Check-in
--
--

Check-out
--
--

Fahrerinfo
Zahlungsmethode


zurück
Preise
Mo-Fr
00:00-09:00
Kostenlos
Jede Stunde
Mo-Fr; 09:00-17:00
€1
Mo-Fr
17:00-24:00
Kostenlos
Sa-So
Kostenlos

Amex, Banknoten, Münzen, Bankkarte, Discover, Mc/Visa
Öffnungszeiten
Mo-So
24 Stunden
Ausstattung

Bicycle Parking
Parking Lighting
Kreditkarten akzeptiert
unbeaufsichtigt
Klasse Non-restricted
Gesamtparkplätze 218
Rate this lot

Bewertungen
 - Tuli sakko kun täältä olin etukäteen katsonut ulkopaikkakuntalaisena, että olisi ilmainen lauantaina. Miten voi olla mahdollista, että tämä näkyy täällä?
- Joni K.
 - Tämän nettisivun lukeneena ajattelin, että maksuton ja sen seuraksena tuli parkkipatelta yllätys. Täysin vastuutonta näyttää tämmöstä paskaa varsinkin kun näköjään arvosteluissa jo aikaisemmin todettu tämän olevan maksullinen viikonloppuisin.
- Lauri P.
 - Alue ok, mutta kannattaa huomioida ettei se ole tuon firman kohde mitä Parkme ilmoittaa. Se on Parkkipaten hoitama alue ja maksullinen aina tai siis niin itse ymmärsin. Onneksi tarkistin, niin säästyin lapulta.
- Mikko S.
 - Miksi ilmoitetaan: "Ilmainen", vaikka on maksullinen
- Stobe S.
 - Virheellistä tietoa, sakkolappu odotti tuulilasissa! Ei ole maksuton viikonloppuisin!
- Niina S.
 - Sivuilla lukee, että viikonloppuna ilmainen ja liikennemerkistä saa käsityksen, että maksullinen 24h ma-pe, mutta niin vaan tuli pysäköintivirhemaksu viikonloppuna. Laputtaja oli nähtävästi kytiksellä, koska lappu oli laitettu heti, kun olimme poistuneet autolta.
- Satu M.
 - Absoluuttisen ala-arvoinen kohtelu kun yksikään alueen parkkiautomaateista ei vastaanota op pankin maksukorttia ja kauempaa haetun automaatin aikana kirjoitetaan sakkolappu firmalta joka ei vastaa puhelimeen parkkiaikana eikä sen jälkeen kehoitan kaikkia välttämään kyseistä parkkiyhtiötä kaikkialla aina
- J L.
 - On kylläkin maksullinen myös 17 jälkeen, ja maksuttaja Easypark.
- Riina N.
Show Occupancy